Kurs online

"Pieluchy wielorazowe"

pieluchuj tanio, zdrowo i pięknie

U NAS ZNAJDZIESZ CAŁĄ WIEDZĘ OD A DO Z NA TEMAT PIELUSZEK WIELORAZOWYCH 

Od tego czym są, poprzez ogrom zalet, po wszelkie szczegóły, których możesz potrzebować na początku przygody z wielorazówkami (dotyczące różnych systemów, wkładów, warstw nieprzemakalnych, dodatków, sposobu prania i wiele wiele więcej).

 Możesz zadbać o to, żeby pupa Twojego maluszka nie miała kontaktu ze szkodliwym plastikiem i sprawić, że wcześniej będzie świadomy czynności fizjologicznych

Cześć, tu Martyna Gąsior i Agnieszka Basta.

To dla Ciebie tworzymy Akademię DoMam 🙂 

Chociaż wydawać by się mogło, że skupiamy się tylko na wczesnej edukacji, to tylko pozory. Tym razem chcemy Ci pokazać jak możesz zadbać o komfort fizyczny maluszka w pieluszkach wielorazowych, a przy okazji zadbać też o swój budżet i skrócić czas pieluchowania. 

Uważamy zgodnie, że w tych pięknych pieluszkach po prostu nie da się nie zakochać! Jeśli jesteś w ciąży – masz sporo czasu, żeby wszystko budżetowo przygotować! Jeśli jesteś mamą starszego, jeszcze pieluchowanego dziecka, to też możesz odejść stopniowo od sztucznych pieluch.

Martyna korzysta z pieluszek wielorazowych już z drugim dzieckiem. Z każdym maluchem od urodzenia, bez ani jednego pampersa. Jej synek odpieluchował się bardzo szybko, bo już na 1,5 roku. Martyna zgłębiła temat na własną rękę korzystając z wielu źródeł, biorąc udział w warsztatach oraz testując różne systemy na swoich dzieciach.

Aga wdrożyła pieluszki wielorazowe w praktyce dopiero z drugą córeczką, gdy miała już roczek – nigdy nie jest za późno. Ma porównanie pieluchowania pampersami (dłuższego) i pieluszkami wielorazowymi (krótszego), zdecydowanie na korzyść tych drugich.

Dzisiaj w Akademii DoMam mamy dla Ciebie niespodziankę!

Cała nasza wiedza i doświadczenie w temacie pieluszek wielorazowych wraz z pokazem praktyki została zebrana w postaci kursu: “Pieluchy wielorazowe- pieluchuj tanio, zdrowo i pięknie.” 

Realna wartość kursu to 549 zł, a Ty możesz do niego dołączyć już za 99 ZŁ

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • jesteś rodzicem dziecka 0-2 lata, które jeszcze korzysta z pieluszek zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy

 • jesteś w ciąży

 • wielopieluchowanie nie jest dla Ciebie niczym nowym, ale oczekujesz kolejnego malucha po dłuższej przerwie i przydałaby Ci się cała wiedza do odświeżenia na szybko w jednym miejscu

 • chcesz uchronić swojego synka przed niepłodnością (w pieluszce wielorazowej nie przegrzejesz jego jąder, jak w pampersie)

 • chcesz, żeby Twoje dziecko było wcześniej świadome czynności fizjologicznych i wcześniej się odpieluchowało

 • nie chcesz tracić czasu na zgłębianie tajników różnych podejść do wielopieluchowania, systemów, technik zakładania itp. na różnych forach internetowych

 • potrzebujesz wiedzy, co do pieluszek wielorazowych w nowoczesnej wersji w skondensowanej formie, w jednym miejscu

A CO DOKŁADNIE DOSTANIESZ W KURSIE?

 • Przepis krok po kroku jak korzystać z pieluszek wielorazowych w praktyce
 • Wszystkie zalety pieluszek wielorazowych 
 • Poznasz różne systemy, rodzaje wkładów, gadżety itp., dzięki czemu będziesz mogła wybrać najlepszą wersję wielopieluchowania dla Was 
 • Pokażemy Ci jak wygląda stosowanie pieluszek wielorazowych w praktyce
 • Ułatwimy Ci wielopieluchowanie poprzez cenne lifehacki
 • Dowiesz się jaką dokładnie ilość i czego potrzebujesz w zależności od wieku dziecka
 • Poznasz nasze doświadczenie w temacie pieluszek wielorazowych – zupełnie różne
 • Nauczymy Cię jak się zaopatrzyć budżetowo 
 • Poznasz proste i łatwe do wdrożenia wskazówki
 • Zrozumiesz, że nowoczesne pieluszki wielorazowe nie przypominają tych z dawnych lat 
 • Otrzymasz prawdziwe kompendium wiedzy, które Aga chciałaby otrzymać, gdy narodziła się jej pierwsza córka, bo wtedy nie wiedziała nawet o istnieniu takich pieluszek
 • I wiele innych…

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Dorzucamy dodatkowo 2 bonusy:

BONUS #1: VIDEO “Odpieluchowanie – co się najbardziej liczy?”

Wartość: 100 zł

Rodzice często nie zdają sobie sprawy z tego, że oprócz pieluszek, również inne czynniki z nimi niezwiązane mają wpływ na to, czy ich dziecko wcześnie, czy może późno, a nawet bardzo późno się odpieluchuje. Świadomość czynności fizjologicznych, którą zapewniają pieluszki wielorazowe jest niezwykle istotna, ale warto być świadomym i zadbać o to, żeby dziecko wychowywało się w środowisku, które sprzyja odpieluchowaniu. W tym nagraniu znajdziesz też ogrom prywatnego doświadczenia z dzieciństwa jednej z nas.

BONUS #2: Materiał graficzny “Jak składać tetrę w samolot i latawiec”

Wartość: 50 zł

Ten bonus to taka szybka ściąga dla Ciebie zwłaszcza na początek. Możesz ją wydrukować i umieścić w miejscu, gdzie najczęściej przewijasz swojego malucha. Przetestuj kilka sposobów i wybierz ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Gwarantujemy, że po pewnej ilości praktyki już nie będziesz potrzebowała podpowiedzi jak to zrobić.

Dodatkowa gwarancja satysfakcji!

Jeszcze jedna niespodzianka! Kupując kurs nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli po przerobieniu całego kursu nie będziesz w stanie korzystać z pieluszek wielorazowych i  nie ogarniesz tego technicznie, a to się nie zmieni w ciągu 90 dni od zakupu kursu, zwrócimy Ci kwotę, którą na niego wydałaś.

Nie chcemy od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów. Wystarczy, że do nas napiszesz.

Z drugiej strony uważamy, że przedstawiłyśmy wszystko w tak przystępny sposób, że powyższa sytuacja jest wielce nieprawdopodobna.

W JAKIEJ FORMIE DOSTANĘ TO SZKOLENIE?

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dane do logowania na platformę i natychmiast możesz zacząć się uczyć, a następnie testować wszystko u siebie i swojego dziecka.

Wszystkie materiały są w formie wideo. Zero paplaniny. Same konkrety. 

Nagrania są krótkie (ok. 5- 15 min). Przystępne nawet dla najbardziej zabieganego i zajętego rodzica.

Dostęp do kursu jest dożywotni!

Zaglądnij do SPISU TREŚCI

PODSUMOWUJĄC:

Zdobycie tej wiedzy zajęło nam kilka lat. Większą część kursu stworzyła Martyna, można powiedzieć, że trochę z myślą o Adze, która czeka na trzeciego maluszka. Pomimo doświadczenia z drugim dzieckiem, pewne kwestie pasuje odświeżyć. To zupełnie inna bajka mieć wszystko w jednym miejscu, niż szukać i pytać na różnych forach czy grupach internetowych. 

To Martyna zaraziła Agę pasją do tych pięknych pieluszek, mając już doświadczenie ze swoim synkiem i wystarczająco wiedzy w temacie, żeby jej przekazać. Niektóre kwestie mogą się wydawać skomplikowane dla początkujących, ale wystarczy, że ktoś je przystępnie wyjaśni czy pokaże. I to właśnie robimy w tym kursie.

Oczywiście chcemy zainspirować również Ciebie, jeśli czujesz, że takie rozwiązanie mogłoby być dla Ciebie dobre. 

Możesz zaoszczędzić kilka tysięcy złotych (serio!) za cały okres pieluchowania!  

Przy okazji dołożysz swoją cegiełkę w duchu Zero Waste i uchronisz pupę swojego maluszka przed plastikiem, a jeśli masz chłopczyka to przed szkodliwym przegrzewaniem jego części intymnych.

ILE TO KOSZTUJE?

Wartość samych bonusów to 150 zł.

Czyli więcej, niż dziś oferujemy Ci za sam pakiet szkolenia.

Do tego wartość kursu, którą szacujemy na 549 zł.

Czyli za wszystko musiałabyś zapłacić 699 zł, które oczywiście nie byłoby wydane na marne – dla zdrowia Twojego dziecka, dla Twoich oszczędności, dla szybszego odpieluchowania, dla dobra planety (mniej plastiku, Zero Waste)…

Jednakże to wciąż temat niszowy. Niewielu rodziców wie, że w ogóle są inne możliwości poza pampersami. Pokazuje to przykład Agi, która jeszcze 2 lata temu kojarzyła pieluchy wielorazowe z tą wersją “z dawnych czasów” i o tych pięknych z dzisiejszych czasów nie słyszała. 

Dlatego zdecydowałyśmy się na cenę, która zmotywuje Ciebie i innych rodziców do dołączenia do tego grona rodziców pięknie, tanio i zdrowo pieluchujących.

A jeśli Cię nie stać i nie masz czasu, a idea pieluszek wielorazowych do Ciebie przemawia …. to tym bardziej potrzebujesz tych informacji, żeby nie tracić pieniędzy gdzie indziej (choćby, żeby zaopatrzyć się w dokładnie tyle ile potrzebujesz), ani czasu na zdobywanie składanie fragmentów wiedzy z różnych źródeł, głównie z grup internetowych. 

Teraz za kurs zapłacisz tylko 79zł.

Cena jest tak niska, ponieważ ten kurs porusza bardzo niszowy temat, a my jesteśmy tak zakochane w tych pieluszkach, że chcemy zarazić tą miłością jak największą liczbę rodziców. 

Jeśli nie jesteś jeszcze naszą kursantką/ kursantem to taka próbka dla Ciebie w promocyjnej cenie, która pokaże Ci jak dopracowane jakościowo i merytorycznie są nasze kursy.

ODBIERZ KURS
“Pieluchy wielorazowe”
+ BONUSY

Wartość kursu: 699zł

Aktualna cena: 99 zł 

Scroll to Top