Szkolenie online

JAK ZACZĄĆ MÓWIĆ DO DZIECKA
W JĘZYKU OBCYM

szybkie triki

Zacznij mówić do swojego dziecka w języku obcym niezależnie od tego, czy znasz język płynnie, średnio czy zaczynasz od zera.

Zapraszamy do zakupu nagrania ze szkolenia z naszymi kursantami VIP. Webinar trwa 65 minut. 

Znajdziesz w nim 16 skutecznych strategii dzięki, którym już jutro powiesz do dziecka pierwsze zdanie w języku angielskim lub innym.

Czy wiesz, że większość rodziców zaczynających przygodę z otaczaniem dziecka językiem obcym ma problem ze zrobieniem pierwszego kroku?

Nie ma tutaj znaczenia, czy mówią w danym języku płynnie czy zaczynają od zera.

Jedni z powodu różnych nieprawdziwych mitów, inni z powodu blokad.

I jedni, i drudzy potrzebują sprawdzonych metod i trików, żeby zrobić pierwszy krok i mocnego kopniaka motywacyjnego na początek!

Kiedy ja zaczynałam słyszałam wiele nieprawdziwych stwierdzeń:

 • tylko metoda OPOL jest skuteczna
 • język kierowany do dziecka musi być idealny, bo dziecko przejmie błędy
 • nie powinno się mówić do dziecka z niewłaściwym akcentem

NIE WIEDZIAŁAM, KOGO MAM SŁUCHAĆ!

Opowiem Ci moją historię...

Gdy 7 lat temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży postanowiłam, że będę wychowywać córeczkę z językiem angielskim. I tutaj rzeczywiście działam metodą OPOL, czyli jeden rodzic, jeden język (z ang. one parent, one language) i ten język znam biegle. 

Natomiast z czasem dochodziły kolejne języki: włoski, hiszpański, niemiecki, francuski, z których niektórych nie znałam w ogóle. Nie dotarłam wtedy jeszcze do żadnej wiedzy, która by poparła moje eksperymenty, ale pomimo to działałam i działam nadal. 

Z drugim językiem obcym tj. włoskim zaczynałam przygodę z moją córeczką od …. 5 minut dziennie, bo dłużej nie byłam w stanie mówić. W innych kombinowałam. Z czasem dopiero dotarłam do mądrych książek, dzięki którym ulepszyłam intuicyjne działanie i poukładałam sobie wiedzę w tym temacie.

Rezultat: moja córeczka komunikuje się po angielsku, włosku, hiszpańsku i niemiecku, a po francusku podejmuje próby tworzenia pierwszych zdań (taka ciekawostka: mieszane z niemieckim). 

Ale pierwszy krok należał do mnie – to ja musiałam powiedzieć te pierwsze zdania po włosku…wydobyć z siebie pierwsze zdanie po niemiecku, czy hiszpańsku. 

Martyna Gąsior, z którą prowadziłam to szkolenie wychowuje synka z językiem angielskim. Język doszlifowała przy okazji komunikacji z dzieckiem. Musiała też wyzbyć się blokad. Gdy napisałam skrypt szkolenia, Martyna po jego przeczytaniu stwierdziła, że zmotywowałam ją do wypowiedzenia do synka pierwszych zdań w języku francuskim. Jest on dla niej językiem, który zaczyna niemalże od zera (po małym kontakcie w liceum). 

Podczas szkolenia online:

 • poznasz odpowiedzi na najczęstsze pytania rodziców w temacie mówienia do dziecka w języku obcym
 • uświadomimy Cię jaką masz moc jako rodzic
 • dostaniesz ogrom motywacji do działania
 • podpowiemy jaka metoda jest najskuteczniejsza
 • dowiesz się skąd czerpiemy wiedzę
 • dzięki nam odblokujesz się i zaczniesz działać
 • zdziwisz jakie to proste i będziesz się zastanawiać, czemu jeszcze nie otaczasz dziecka językiem obcym

Co zyskujesz, kupując to szkolenie:

 • kompletną wiedzę na ważny dla Ciebie temat
 • nagranie video, z którego możesz też korzystać jak z audio np. na słuchawkach o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu np. podczas jazdy samochodem, czy na spacerze
 • dożywotni dostęp online
 • same konkretne informacje
 • 65 minut cennej wiedzy zebranej z wielu źródeł

Ile to wszystko kosztuje?

Cena szkolenia to 69zl (to mniej niż wartościowa zabawka dla dziecka czy obiad w restauracji). 

Cena jest tak niska, bo ten webinar jest częścią większej strategii promowania dwujęzyczności zamierzonej.

Dlaczego miałabyś nam zaufać?

Zaufało nam już 1050 rodziców. Na stronie głównej możesz usłyszeć naszą historię oraz zobaczyć opinie innych rodziców o naszych szkoleniach i kursach.

Scroll to Top