Jak prezentować karty

Nie można wyświetlić tej lekcji, ponieważ nie jesteś jeszcze zalogowany.

4 komentarze do “Jak prezentować karty”

  1. martynakorpacka@gmail.com

   Chyba źle rozumiesz pojęcie “drukowane”, pomyliło Ci się z wielkimi. To co mam na kartach to są wlasnie drukowane, tzn wyglądają tak jak małe litery drukowane, nie są połączone ze sobą tak jak pisane (takie jak uczymy się w szkole). Wielkich liter używamy tylko na początku zdania albo do nazw własnych ?

 1. Agnieszka Wlodarczyk

  Super kurs, juz się wiele nauczylam.
  Mam 3 latka w domu, jaka grubosc flamastra najlepiej kupic ?
  W prezentacji polecasz pisac na polowie kartki a4. Zastanawiam się czy bedzie ok, jesli potne a4 na cztery czesci i litery beda co najmniej 2,5cm. Tak mi po prostu latwiej przy zalozeniu ze karty mam zmieniac codziennie. Po pierwszej probie widze ze dziecko chetnie patrzy na takie karty ale pytanie czy nie beda za male aby nauczyc go czytac?

  1. martynakorpacka@gmail.com

   Bardzo się cieszymy, że kurs spełnia Twoje oczekiwania 🙂 Dla dziecka w tym wieku w zupełności wystarczy zwykły marker, bez żadnego pogrubienia, ja używam takiego u swojego 2 latka. Jedna czwarta strony A4 też powinna być ok. Ja czasami stosuję ten rozmiar u synka i też widzę zainteresowanie. Jeśli masz pewność, że dziecko nie ma żadnych problemów ze wzrokiem to jak najbardziej możesz używać tej wielkości karteczek. Jednak jeśli nie jesteś pewna, to jednak większe zawsze będą bezpieczniejsze 🙂 Zachęcam do korzystania z zamkniętej grupy dla kursantów na FB, tam jest już sporo pytań i odpowiedzi w temacie czytania, plus w przyszłości może Twoje pytania pomogą komuś innemu.

Dodaj komentarz

Scroll to Top