Szkolenie online

MÓZG DZIECKA - CZĘŚĆ 1

neurobiologiczne podstawy tego jak dziecko się uczy, zachowuje i radzi sobie z emocjami

Dzięki temu szkoleniu lepiej zrozumiesz swoje dziecko i inaczej na nie spojrzysz.

Niezależnie od tego na jakim jesteś teraz etapie i ile lat ma Twoje dziecko zawsze możesz zmodyfikować swoje podejście i zniwelować skutki ewentualnych błędów. 

 

Chcesz dowiedzieć się jak jest zbudowany i jak rozwija się mózg Twojego dziecka oraz co ma na ten rozwój największy wpływ? 

Zapraszamy do zakupu nagrania ze szkolenia z naszymi kursantami VIP. 

Webinar trwa 60 minut.

Czy zdajesz sobie sprawę, że codziennie w mózgu Twojego dziecka powstają nowe ścieżki neuronowe i że on nieustannie się przeprogramowuje

Co istotne: to Ty jako rodzic masz wpływ na to czy Twoje dziecko optymalnie rozwinie swoje umiejętności i możliwości. 

To jak wychowujesz swoje dziecko, jak z nim rozmawiasz i jak się z nim bawisz ma realny wpływ na strukturę jego mózgu.

Być może już miałaś już okazję zmierzyć się z trudnymi zachowaniami dziecka, a może ciężko Ci je zrozumieć/ poradzić sobie z nimi?

A może chciałabyś się dowiedzieć jak rozwój mózgu dziecka rzutuje na wybór metod wczesnej edukacji?

To szkolenie jest dla Ciebie.

Z punktu widzenia mamy dwójki dzieci (3-latki oraz 7-latki):

Kiedyś natrafiłam na wiedzę o rozwoju mózgu, ale w tak nudnej i suchej formie, że wyrzuciłam ją z programu jednego z naszych kursów. Chociaż od początku ze starszą córką działałam intuicyjnie i metodą prawopółkulową to dopiero od niedawna w pełni rozumiem, o co tak naprawdę chodzi. 

Teraz już nie mam rozkmin a’la “czy układanka lewopółkulowa może być też prawopółkulowa” i czy nie zaszkodzi dziecku układanie puzzli w ten czy inny sposób. Jestem również świadoma tego, że dla osiągnięcia maksymalnego potencjału każdego człowieka niezbędna jest integracja półkul mózgowych. Wiem też w jaki sposób należy rozmawiać z małym dzieckiem.

Zebrana przez lata i z wielu źródeł wiedza o każdej z półkul mózgowych, o piętrach mózgu i o najważniejszych jego częściach z punktu widzenia edukacji, pokazała mi pełny obraz i wypełniła wszelkie luki. Luki w układance, której potrzebowałam, żeby w pełni zrozumieć emocje moich dzieci, ich zachowania oraz to w jaki sposób uczą się ich mózgi.

Fascynującym tematem była dla mnie wiedza o superautostradach neuronalnych. Tak naprawdę dążę do tego, żeby moje dzieci miały ich jak najwięcej. 

Dzięki wiedzy o tym, jak rozwija się mózg moich dziewczynek jestem bardziej uważna, zauważam jak się zmieniają, lepiej rozumiem ich zachowania i lepiej pomagam im radzić sobie z emocjami. Zwłaszcza młodsza córeczka korzysta, bo ze starszą różnie bywało – wszystko ułożyło się w całość dość niedawno. Generalnie im więcej wiedzy wchłonęłam z różnych źródeł, tym lepsze było moje podejście i teraz… jest bajka.

Rezultat: Moja starsza córeczka- Maja (7-latka) mówi i czyta w 6 językach, jest pogodnym, szalonym, szczęśliwym dzieckiem, żądnym nowej wiedzy każdego dnia. Ma świetną pamięć. Całkiem dobrze potrafi radzić sobie ze swoimi emocjami. Nie zawsze tak było. 

Młodsza siostra Anitka (3 latka) idzie w ślady siostry, jeśli chodzi o edukację. Jest radosnym, niezwykle spokojnym dzieckiem, chociaż czasem i cicha woda brzegi rwie. Ma o wiele mniej problemów z emocjami niż jej siostra kiedyś. 

Martyna Gąsior, z którą prowadziłam to szkolenie, pomimo bycia świadomą wielu aspektów mamą od samego początku, trafiła na dość dużo wyzwań i trudnych sytuacji w trakcie wychowywania swojego synka. Szczególnie czas między 2 a 3 rokiem życia Ignasia (obecnie prawie 3,5 latka) był bardzo intensywnym okresem, w trakcie którego Martyna cały czas się edukowała. Szukała informacji na temat rozwoju mózgu dziecka, przeróżnych zależności między etapem rozwoju, a zachowaniem, starała się w pełni zrozumieć trudne emocje synka i wspierać go w każdej sytuacji. 

Rezultat: Ignacy po tym intensywnym i wymagającym dla niego oraz rodziców okresie, bardzo “wydoroślał” i obecnie coraz lepiej radzi sobie z emocjami. Z kolei Martyna bogata w doświadczenie i wiedzę, wie jak radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach i przekazuje tą wiedzę dalej.

Dzięki temu, że nie od początku wszystko było u nas idealnie (i nadal czasem zaskakują nas różne sytuacje), rozumiemy rodziców, którzy mają problemy ze zrozumieniem swoich dzieci lub nie wiedzą jak w najbardziej przyjazny dla nich sposób wdrożyć elementy wczesnej edukacji. 

Podczas szkolenia online:

 • poznasz neurobiologiczne podstawy tego jak dziecko się uczy, zachowuje, jak radzi sobie z emocjami
 • pomożemy Ci spojrzeć na swoje dziecko z większym zrozumieniem
 • damy Ci podstawy do tego, abyś zmodyfikowała swoje podejście i zniwelowała skutki ewentualnych wcześniejszych błędów  
 • poznasz pozytywne aspekty neuroplastyczności mózgu w kontekście rodzicielstwa 
 • uświadomimy Ci co ma największy wpływ na rozwój mózgu dziecka
 • poznasz budowę mózgu i specyfikę każdej z półkul mózgowych
 • dzięki nam staniesz się świadoma tego, co powinno być celem wczesnej edukacji 
 • dowiesz się z jakich metod polecamy czerpać, aby rozwijać dziecko zgodnie z naturalnym rytmem rozwoju jego mózgu
 • zrozumiesz, że samo powstanie nowych neuronów to dopiero początek 
 • dowiesz się jak aktywować mózg do ciągłego rozwijania się
 • zgłębisz wiedzę jak rozwija się mózg poziom po poziomie od najwcześniejszych lat
 • zainspirujesz się do działania wiedząc, że masz wpływ na wiele aspektów
 • wyjaśnimy czemu Ty jako rodzic masz ogromny wpływ na rozwój mózgu Twojego dziecka
  •  

Co zyskujesz, kupując to szkolenie:

 • kompletną tematyczną wiedzę, za którą wielu rodziców byłoby wdzięcznych na samym początku drogi i za którą byłyby też wdzięczne ich dzieci
 • nagranie video, z którego możesz też korzystać jak z audio np. na słuchawkach o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu np. podczas jazdy samochodem, czy na spacerze
 • dożywotni dostęp online
 • same konkretne informacje
 • 60 minut cennej wiedzy zebranej z wielu źródeł wraz z praktycznymi przykładami 

Ile to wszystko kosztuje?

Cena szkolenia to 69zl (to mniej niż wartościowa zabawka dla dziecka czy obiad w restauracji). 

Cena jest tak niska, bo ten webinar jest częścią większej strategii uświadamiania rodziców, że dziecko powinno być priorytetem, że warto świadomie zaangażować się w jego rozwój i naprawdę warto znać właściwe podejścia, które będą dla niego korzystne oraz zapoznać się z wszystkimi możliwymi opcjami.

Dlaczego miałabyś nam zaufać?

Zaufało nam już ponad 1600 rodziców. Na stronie głównej możesz usłyszeć naszą historię oraz zobaczyć opinie innych rodziców o naszych szkoleniach i kursach.

Scroll to Top