Szkolenie online

JAK BAWIĆ SIĘ Z DZIECKIEM W JĘZYKU OBCYM?

40+ zabaw pomocnych przy wprowadzaniu języka obcego w Waszym domu

Zacznij wplatać język obcy do zabawy z dzieckiem niezależnie od tego czy znasz język płynnie, średnio czy zaczynasz od zera. 

Dzięki temu szkoleniu zrobisz pierwszy krok w otaczaniu swojego dziecka drugim językiem lub jeśli to już za Tobą – urozmaicisz Waszą językową przygodę. 

Dla Twojego dziecka ten język już nigdy nie będzie obcy.

Zapraszamy do zakupu nagrania ze szkolenia z naszymi kursantami VIP. Webinar trwa 90 minut.

Czy wiesz, że większość rodziców zaczynających przygodę z otaczaniem dziecka językiem obcym ma problem ze zrobieniem pierwszego kroku lub po prostu z kontynuacją działania? Być może jesteś w tej grupie? 

Nie ma tutaj znaczenia czy mówią w danym języku płynnie, czy zaczynają od zera. Jedni z powodu różnych nieprawdziwych mitów, inni z powodu blokad. Jeszcze inni po prostu z braku pomysłów jak działać. 

 

Niezależnie od tego, do której grupy należysz potrzebujesz sprawdzonych metod, pomysłów i trików, żeby zrobić pierwszy krok. Mocny kopniak motywacyjny też się przyda. 

Być może już próbowałaś bawić się z Twoim dzieckiem po angielsku lub w innym języku i coś poszło nie tak? A może po prostu potrzebujesz gotowych pomysłów, które już zostały sprawdzone w praktyce przez innych?

To szkolenie jest dla Ciebie.

Nasze doświadczenie…

Agnieszka Basta - mama dwóch dziewczynek, 3-latki i 7-latki

Wychowuję córeczki w dwujęzyczności zamierzonej w Polsce z językiem angielskim. Zdecydowałam się na dość sztywną wersję metody OPOL. Z czasem doszły kolejne języki: włoski, hiszpański, niemiecki, francuski, z których niektórych nie znałam w ogóle. I tutaj z racji o wiele mniejszej ekspozycji, a czasem naprawdę wersji minimum kontaktu z danym językiem (nawet 5 minut dziennie), muszę kombinować. W szkoleniu dzielę się przede wszystkim doświadczeniem z otaczania dzieci tymi językami, w których nie jestem tak biegła czy które zaczynałam od zera. 

Jedno jest pewne. To co robię – działa.

Rezultat: Moja starsza córeczka potrafi porozumieć się po angielsku, włosku, hiszpańsku i niemiecku, a po francusku podejmuje próby tworzenia pierwszych zdań. W tych językach też czyta. Młodsza córeczka komunikuje się po angielsku, w odpowiednich warunkach również po włosku. Buduje pierwsze wypowiedzi w pozostałych językach. 

Ale pierwszy krok należał do mnie – to ja musiałam powiedzieć te pierwsze zdania po włosku…wydobyć z siebie pierwsze zdanie po niemiecku czy hiszpańsku i pobawić się z nimi w tych językach. 

Martyna Gąsior - mama 3,5-letniego Ignasia oraz 4-miesięcznej Gai

Wychowuję dzieci w dwujęzyczności zamierzonej z językiem angielskim. Dodatkowo otaczam je językiem francuskim. Ten drugi zaczęłam niemalże od zera, po małym kontakcie w liceum. Również angielski był wyzwaniem, bo wymagał pozbycia się blokad i całkowitego odświeżenia po 10 latach przerwy od szkolnej nauki tego języka. Nigdy nie czułam metody OPOL, dlatego zdecydowałam się nie rezygnować całkowicie z języka polskiego. Z czasem przy synku tak poprawiłam swój poziom angielskiego, że mówię do niego o wiele więcej niż na początku, nie mam już żadnych blokad.

To co robię działa, nawet w przypadku, gdy języka jest naprawdę minimum. Zabawy pomagają mi właśnie przede wszystkim przy wprowadzaniu języka francuskiego, którego poziom mam bardzo początkujący.

Rezultat: Ignaś porozumiewa się na co dzień w języku polskim i angielskim, na równym poziomie. Po francusku z własnej woli, od czasu do czasu wpada niespodziewanie z całym zdaniem wypowiedzianym do mnie lub do małej siostrzyczki. 

Dzięki temu, że każdy język wchodzi u nas inaczej, każdy może zaczerpnąć z naszego doświadczenia i zacząć działać sposobem, który będzie mu najbliższy. Dodatkowo często mamy okazję zbierania doświadczeń innych rodziców, którzy chętnie się z nami dzielą. 

Podczas szkolenia online:

 • dowiesz się co powinno być podstawą otaczania dziecka językiem w perspektywie długofalowej  
 • pomożemy Ci rozpocząć językową przygodę nawet, jeśli zaczynasz z językiem od poziomu zero
 • damy Ci podstawy do tego abyś wyszła poza schematy i szkolne podejście do nauki języka
 • poznasz klucz do angażującej dziecko zabawy językiem 
 • uświadomimy Ci, że nie musisz mieć nadmiarowego czasu, żeby otoczyć swoje dziecko językiem
 • poznasz ponad 40 przykładów zabaw językowych z dziećmi w różnym wieku, które łatwo jest wpleść choćby minimum języka (zabawy z naszego doświadczenia, z doświadczenia innych mam oraz zabawy, które sprawdziły się z grupą przedszkolaków lub dzieci w kl. 1-3)
 • otrzymasz cenne wskazówki jak się bawić i na co zwrócić szczególną uwagę
 • dowiesz się jak przezwyciężyć niechęć dziecka do czasu w danym języku
 • zrozumiesz, że same zabawy inicjowane przez Ciebie to dopiero początek
 • poznasz sprawdzone przykłady zabaw np. ze spotkań językowych tzw. playdates
 • zainspirujesz się do działania , bo zrozumiesz jakie to proste

Co zyskujesz, kupując to szkolenie:

 • kompletną tematyczną wiedzę, za którą wielu rodziców byłoby wdzięcznych na samym początku drogi i za którą byłyby też wdzięczne ich dzieci
 • nagranie video, z którego możesz też korzystać jak z audio np. na słuchawkach o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu np. podczas jazdy samochodem, czy na spacerze
 • dożywotni dostęp online
 • same konkretne informacje
 • 90 minut cennej wiedzy zebranej z wielu źródeł wraz z praktycznymi przykładami 

Ile to wszystko kosztuje?

Cena szkolenia to  79zł. 

Cena jest tak niska, bo webinar jest częścią większej strategii uświadamiania rodziców, że dziecko powinno być priorytetem. Chcemy aby rodzice zrozumieli, że warto świadomie zaangażować się w rozwój dziecka, warto znać właściwe podejścia, które będą dla niego korzystne i zapoznać się z wszystkimi możliwymi opcjami.

Dlaczego miałabyś nam zaufać?

Zaufało nam już ponad 1700 rodziców. Na stronie głównej możesz usłyszeć naszą historię oraz zobaczyć opinie innych rodziców o naszych szkoleniach i kursach.

Scroll to Top