Szkolenie online

ZAFIKSUJ DZIECKO NA ANGIELSKI

lub inny język...

Sprawdzone patenty, które pomogą odkryć magię dwujęzyczności zamierzonej.

20 + sposobów oczarowania dziecka językiem i jeszcze więcej przykładów z życia wziętych

Mottem rodziców wychowujących dzieci dwujęzycznie powinno być “Wrzuć na luz, działaj i nie wyczekuj efektów, one i tak przyjdą!

Niezależnie od Twojego poziomu Twój kilkulatek będzie rozumiał więcej i mówił więcej niż większość ósmoklasistów w systemowej edukacji – daję słowo. Oczywiście, jeśli będziesz działać.

Chcesz poznać nasze patenty na oczarowanie dziecka językiem? 

Zapraszamy do zakupu nagrania ze szkolenia z naszymi kursantami VIP. Webinar trwa 60 minut.

   Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w życiu tak naprawdę liczy się pasja, a gdy docenisz zainteresowania dziecka, zauważysz je i powiążesz je z językiem, to znacznie zwiększysz szanse na sukces dwujęzycznego wychowania? Pokaż dziecku, że angielski to nie tylko taki twór do wybranych zabaw, ale… do wszystkiego, bardzo przydatny w życiu.

Być może już napotkałaś na przeszkody na drodze do dwujęzyczności Twojego dziecka albo po prostu chcesz im zapobiec w przyszłości?

A może jesteś mamą maluszka i chcesz być świadoma na co zwrócić uwagę, aby drugi język był pożądanym i wyczekiwanym dodatkiem w Waszym domu? 

To szkolenie jest dla Ciebie.

WASZA DROGA PRZEZ DWUJĘZYCZNOŚĆ MOŻE BYĆ PODKRĘCANIEM PASJI DO JĘZYKA U DZIECKA

WRZUĆ NA LUZ, POKOMBINUJ Z NAMI…I DZIAŁAJ

Nasz webinar jest dla Ciebie jeśli:

– jesteś mamą dziecka 0-6 lat lub starszego i chcesz, żeby chętnie spędzało czas w języku, którym chcesz go otoczyć 

– chciałabyś wspomóc przyswajanie języka przez Twoje dziecko

– chciałabyś odczarować drugi język w Waszym domu (jeśli coś do tej pory poszło nie tak jak tego chciałaś)

– chcesz być świadomym rodzicem

– chcesz poznać nasze doświadczenie związane z otaczaniem dziecka językami: prywatne i zawodowe

– chcesz się dowiedzieć, co jest fundamentem niezbędnym do tego, żeby język na stałe wpisał się w Waszą codzienność

– chcesz zapewnić swojemu dziecku wszystkie warunki niezbędne do tego, aby samo z siebie inicjowało czas angielski (lub z innym językiem)

Z punktu widzenia mamy dwójki dzieci oraz nauczycielki z 15-letnim stażem:

Odkąd zainteresowałam się dwujęzycznością zamierzoną minęło prawie 7 lat. W tym czasie wyszłam daleko poza dwujęzyczność, bo pojawiły się u nas inne języki: włoski, hiszpański, niemiecki oraz francuski. Moją motywacją do wprowadzenia dziewczynkom języka angielskiego było danie im szansy na rozumienie i naturalną komunikację w tym języku, zanim ktokolwiek im poda jakąkolwiek zasadę gramatyczną. Wiedziałam, że nauka systemowa rzadko prowadzi do tych umiejętności. Celem jest przerobienie podręcznika, a efektem często tzw. “milcząca znajomość języka” tj. pisemna, podczas gdy nie docenia się umiejętności poprowadzenia choćby prostej rozmowy.  Lekcje gramatyczne prowadzone po polsku często zyskują większą aprobatę rodziców niż konwersacje. Takie jest moje doświadczenie i doświadczenie wielu innych anglistów. 

O ile z angielskim, wprowadzanym metodą OPOL w wersji ekstremalnej nie musiałam jakoś specjalnie kombinować, to niejednokrotnie wyzwaniem był czas np. włoski. Moja córka potrafiła powiedzieć, że nie chce teraz mówić po włosku albo uparcie w czasie włoskim używała angielskiego. Intuicyjnie wiedziałam kiedy zupełnie odpuścić. Innym razem kombinowałam, raz mniej raz bardziej skutecznie. Cierpliwie przeczekiwałam przerwy, po których czekały mnie pozytywne zaskoczenia.

Młodsza córeczka wychowuje się w środowisku, w którym stosuję tylko sprawdzone patenty. Od samego początku mam właściwe podejście.

Rezultat: Moja starsza córeczka- Maja (6,5-latka) mówi i czyta w 6 językach. Na dzień dzisiejszy, podobnie zresztą jak młodsza siostra Anitka (2,5 roku), dostosowuje się do sytuacji językowej tj. w czasie niemieckim stara się komunikować tylko po niemiecku np. przez 2 godziny, w czasie włoskim po włosku (spontanicznie, ile wyjdzie) itp. Często sama inicjuje językowe sytuacje poza angielskim, bo angielski jest dla niej jak polski. 

Z punktu widzenia mamy 3-latka:

Martyna Gąsior, z którą współtworzyłam to szkolenie pomimo blokad językowych, jakie wyniosła ze szkoły, doszlifowała przy synku język angielski i również wychowuje go w dwujęzyczności zamierzonej otaczając go tym językiem. Dodatkowo bawią się językiem francuskim. Jest jednym z tych rodziców, którzy nie czują metody OPOL, więc nie zrezygnowała z używania polskiego w komunikacji z synkiem czy z czytania mu książek po polsku. Z maleńką córeczką działa tak samo. 

Gdy się poznałyśmy Maja miała już 4 lata, co oznacza 4 lata doświadczenia. Przekazałam jej tylko skuteczne patenty. Martyna cały czas odkrywa też własne.

Rezultat: Ignacy ma już 3 latka i jak potwierdza wiele książek, jego wychowanie to wyzwanie, językowe również. Niemniej jednak efekty cieszą: rozumie i mówi w języku angielskim spontanicznie- do rodziców, ale też sam do siebie w trakcie zabawy oraz coraz częściej ma wyczucie, którego języka użyć w danej sytuacji.

Podczas szkolenia online:

 • dowiesz się jak zaczarować czas w drugim języku
 • uświadomimy Ci, że co jest ważne jeśli chcesz uniknąć buntu na drugi język
 • pomożemy Ci zrozumieć dlaczego spontaniczna zabawa jest najbardziej rozwojowa  oraz pokierujemy Cię jak możesz do niej dołączyć z językiem
 • dowiesz się jak działać w zależności od Twojego poziomu językowego 
 • wyjaśnimy dlaczego i jak zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa 
 • dowiesz się dlaczego nie w każdym przypadku tzw. “wrzucenie na głęboką wodę” ma sens
 • dzięki nam poznasz ponad 20 sposobów zainteresowania dziecka językiem, które będziesz mogła wdrożyć już następnego dnia
 • dowiesz się co jest kluczowe dla dla rozwoju językowego dziecka w perspektywie długofalowej
 • poznasz nasze prywatne i zawodowe doświadczenia (jako mam już 4 dzieci, innej mamy oraz jako nauczyciela z 15-letnim stażem)
 • zainspirujesz się i zaprogramujesz na sukces w wychowaniu dziecka w dwujęzyczności zamierzonej
 • zrozumiesz co i dlaczego powinno być Twoim celem
 • wyjaśnimy czemu systematyczność ma znaczenie
 • dowiesz się na co postawić w czasie językowym
 • przykłady z życia codziennego nakierują Cię jak posłuchać i zaufać Twojej intuicji

Co zyskujesz, kupując to szkolenie:

 • kompletną tematyczną wiedzę, za którą wielu rodziców byłoby wdzięcznych na samym początku drogi i za którą byłyby też wdzięczne ich dzieci
 • nagranie video, z którego możesz też korzystać jak z audio np. na słuchawkach o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu np. podczas jazdy samochodem, czy na spacerze
 • dożywotni dostęp online
 • same konkretne informacje
 • 60 minut cennej wiedzy zebranej z wielu źródeł wraz z praktycznymi przykładami 

Ile to wszystko kosztuje?

Cena szkolenia to 69 zl (to mniej niż wartościowa zabawka dla dziecka czy obiad w restauracji).

Cena jest tak niska, bo ten webinar jest częścią większej strategii uświadamiania rodziców, że:

 •  dziecko powinno być priorytetem
 • warto świadomie zaangażować się w jego rozwój
 • naprawdę warto znać właściwe podejścia, które będą dla niego korzystne 
 • warto zapoznać się z wszystkimi możliwymi opcjami

Dlaczego miałabyś nam zaufać?

Zaufało nam już ponad 1600 rodziców. Na stronie głównej możesz usłyszeć naszą historię oraz zobaczyć opinie innych rodziców o naszych szkoleniach i kursach.

Scroll to Top