Kim jesteśmy?

Aga Basta, mama trzech dziewczynek- 7,5 letniej Mai, 3,5 letniej Anitki i kilkudniowej Izy, autorka bloga teachyourbaby.pl Ze swoimi córeczkami bawi się 6 językami, które wspiera przez przyjazny dla mózgu program czytania. Rozwija je też matematycznie, przekazuje wiedzę i daje mnóstwo wolności. Cały czas zgłębia temat naturalnej edukacji dzieci, zgodnej z ich potrzebami.

Martyna Gąsior, mama 4 letniego Ignasia i 11 miesięcznej Gai, pasją do wczesnej edukacji zaraziła się od Agi prawie 4 lata temu. Od tej pory cały czas zgłębia temat edukacji domowej i naturalnej, nauki przez zabawę, wychowania bez nagród i kar oraz powrotu do korzeni w temacie rodzicielstwa i ogniska domowego.

Misją Agi i Martyny jest przekazywanie rodzicom swojej wiedzy i doświadczenia w temacie wczesnej edukacji, macierzyństwa i wspierania naturalnego rozwoju maluchów. 

Chcą swoją pasję przenieść na jak największe grono rodziców, aby mogli oni podarować swoim dzieciakom najpiękniejszy prezent. 

Swój pełen zaangażowania i uważności czas, a w efekcie i niejako przy okazji- ciekawe, pobudzające i bogate środowisko oraz wciągające aktywności, które zaowocują umiejętnością czytania, matematyki bądź języków obcych.

Scroll to Top