Szkolenie online

DLA ZAGUBIONYCH OWIECZEK

czyli jak wrócić do działania po przerwie?

Zmotywujemy Cię do wznowienia działania w ramach czytania globalnego, matematyki intuicyjnej, bitów inteligencji czy języka obcego.

Dzięki temu szkoleniu nie tylko wrócisz do działania, ale nie popełnisz błędów, które zapewne spowodowały przestój/ przerwę.

Kluczowa jest systematyczność i intensywność działania, ale to nie tak, że rodzic, który z jakiegoś powodu przestał działać i chce do tego wrócić, jest z góry przekreślony. Jeśli tylko myślisz o powrocie – jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!

Skorzysta na tym Twoje dziecko.

Skorzystasz na tym Ty wracając z uzupełnioną wiedzą, na luzie.

Zapraszamy do zakupu nagrania ze szkolenia dla naszych kursantów VIP. Webinar trwa 84 minuty.

Czy wiesz, że większość rodziców zaczynających przygodę z otaczaniem dziecka językiem obcym, z wczesną nauką czytania, matematyki czy bitami inteligencji popełnia te same błędy, a niemalże każdy, kto porzuci działanie (pierwotnie tylko na jakiś czas), nigdy już nie angażuje się na nowo? Być może jesteś w tej grupie? 

Nie ma tutaj znaczenia czy mają stosik gotowców czekających na prezentację, czy nie.

Jedni z powodu wymówki “brak czasu”, na którą niestety nic nie poradzimy. Pomagamy tylko rodzicom, dla których to dziecko i czas z nim jest priorytetem.

Jeszcze inni po prostu nie wiedzą jak wznowić działanie.

Inni zniechęcają się po pierwszej próbie.

Niezależnie od tego, do której grupy należysz, potrzebujesz przede wszystkim doświadczenia innych, żeby po przerwie wrócić do systematycznego działania na luzie i nie powielać wcześniejszych błędów. 

Mocny kopniak motywacyjny też się przyda. 

Być może już próbowałaś otoczyć swoje dziecko słowami (czytanie globalne), matematyką (matematyka intuicyjna), drugim językiem (dwujęzyczność zamierzona) i z jakiegoś powodu przestałaś?

A może po prostu potrzebujesz nowej strategii działania, która już została sprawdzona i przetestowana w praktyce przez innych?

To szkolenie jest dla Ciebie.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Agnieszka Basta - mama dwóch dziewczynek, 3-latki i 7-latki

Wychowuję córeczki w dwujęzyczności zamierzonej w Polsce z językiem angielskim. Z czasem doszły kolejne języki: włoski, hiszpański, niemiecki, francuski, z których trzech nie znałam w ogóle. Wszystkie języki łącznie z naszym ojczystym – polskim są wspierane czytaniem globalnym. Angażuję się również w rozwój zdolności matematycznych moich dzieci oraz w wyposażenie ich w wiedzę o świecie. Dbam, żeby rozwijały się też w dziedzinach, z którymi mi jest nie po drodze tj. muzycznie czy kreatywnie. Jestem świadoma jak ważny dla całości edukacji jest ruch oraz dieta.

Jedno jest pewne. To co robię – działa niezależnie od przestojów czy przerw. Po prostu trzeba wiedzieć kiedy i jak wrócić, a przede wszystkim wrócić nawet jak przerwa była bardzo długa.

Rezultat: Moja starsza córeczka potrafi porozumiewać się po angielsku, włosku, hiszpańsku i niemiecku, a po francusku buduje pojedyncze zdania. Potrafi również czytać w tych językach. Młodsza córeczka komunikuje się po angielsku, w odpowiednich warunkach również po włosku. Dużo rozumie i kombinuje z pierwszymi zdaniami w pozostałych językach. Starsza córka już od dawna wykazuje zdolności matematyczne. Młodsza po prostu zainteresowanie tą dziedziną. Dziewczynki chłoną wiedzę, do której mają dostęp.

Martyna Gąsior - mama 3,5-letniego Ignasia oraz 6-miesięcznej Gai

Wychowuję dzieci w dwujęzyczności zamierzonej z językiem angielskim. Dodatkowo otaczam je językiem francuskim. Każdy z języków oraz nasz ojczysty polski jest wspierany programem czytania globalnego. Dbam też o rozwój intuicji matematycznej moich dzieci oraz przekazywanie im wiedzy. Otaczam dzieci muzyką i sztuką. Daję swobodę do rozwoju ruchowego i mając świadomość jak istotną rolę odgrywa dieta dla rozwoju mózgu dziecka, dbam o zdrowe i pełnowartościowe posiłki. 

To co robię działa, nawet w przypadku, gdy coś realizuję w wersji minimum. Oczywiście nie obyło się u nas bez przerw czy przestojów. Na szkoleniu opowiem jak udało mi się wrócić na właściwe tory i działać dalej.

Rezultat: Synek jest dwujęzyczny, mówi w języku angielskim na takim samym poziomie co po polsku. Uwielbia czytać książki we wszystkich językach, nawet po francusku, którego mamy na co dzień w wersji minimum. Wykazuje ogromne zainteresowanie matematyką, chłonie wiedzę na temat otaczającego go świata i wspaniale rozwija się fizycznie. 

Dzięki temu, że jest nas dwie, każda ma dwójkę dzieci, a dodatkowo zbieramy i zapisujemy doświadczenia innych rodziców, mamy sporo wskazówek i spostrzeżeń, którymi dzielimy się na szkoleniu. Już teraz możesz zaczerpnąć z naszego doświadczenia i cieszyć się wczesną edukacją ze swoim dzieckiem.

Podczas szkolenia online:

 • dowiesz się, że Twoim mottem nie powinno być “albo karty albo nic” 
 • pomożemy Ci wrócić do działania po przerwie, nawet jeśli była bardzo długa np. roczna
 • podpowiemy jak można rozwijać dziecko w czasie przestojów z kartami
 • pomożemy Ci w przyszłości uniknąć błędów, które spowodowały przerwę
 • dowiesz się w co zainwestować czas w okresach przerw/ przestojów 
 • dowiesz się  w jakich sytuacjach nawet dłuższe przerwy są konieczne 
 • poznasz ponad 20 przyczyn, które powodują, że rodzice porzucają działanie, dzięki czemu będziesz wiedziała czego unikać
 • otrzymasz ponad 20 cennych wskazówek jak wrócić do działania po przerwie, w zależności od dziedziny, w której chcesz rozwijać swoje dziecko
 • zrozumiesz jakich 5 błędów nie popełniać angażując się w rozwój dziecka ponownie
 • poznasz wnioski płynące z doświadczenia naszego oraz innych rodziców 
 • zainspirujesz się do działania, bo zrozumiesz jakie to proste i być może nabierzesz ochoty na więcej (nakreślamy obszary, w których można rozwijać swoje dziecko)
 • sprawisz, że Wasz program czytania stanie się czymś funkcjonalnym, co oznacza, że dziecko szybciej podejmie pierwsze próby czytania
 • dowiesz się z czego możesz zupełnie zrezygnować (mówię serio…i to bez wyrzutów sumienia)

Co zyskujesz, kupując to szkolenie:

 • kompletną wiedzę na ważny dla Ciebie temat
 • nagranie video, z którego możesz też korzystać jak z audio np. na słuchawkach o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu np. podczas jazdy samochodem czy na spacerze
 • dożywotni dostęp online
 • same konkretne informacje
 • 84 minuty cennej wiedzy zebranej z wielu źródeł

Ile to wszystko kosztuje?

Cena szkolenia to 79zl (to mniej niż wartościowa zabawka dla dziecka czy obiad w restauracji). 

Cena jest tak niska, bo webinar jest częścią większej strategii uświadamiania rodziców, że dziecko powinno być priorytetem, że warto świadomie zaangażować się w jego rozwój oraz zapoznać się z wszystkimi możliwymi opcjami.

Dlaczego miałabyś nam zaufać?

Zaufało nam już ponad 2 tysiące rodziców. Na stronie głównej możesz usłyszeć naszą historię oraz zobaczyć opinie innych rodziców o naszych szkoleniach i kursach.

Scroll to Top