Propozycje minimum wprowadzania języka obcego w domu.

Nie można wyświetlić tej lekcji, ponieważ nie jesteś jeszcze zalogowany.

2 komentarze do “Propozycje minimum wprowadzania języka obcego w domu.”

 1. Małgorzata Walczak

  Cześć Martyna,
  Dziękuje za podzielenie sie przykładami wykonywania działań jezycznych z maluszkami. Spędzamy duzo czasu razem z synkiem, wiec nie mam problemu z czasem, a raczej z przygotowaniem ciekawego spędzania czasu 😉
  Moglabys sie podzielić informacjami gdzie szukać fajnych piosenek dziecięcych po angielsku? My słuchamy z Super Simple Song, jest trochę rzeczy do pokazywania i są mapety i często piosenki są śpiewane przez dzieci, wiec po prostu powoli wypowiadane słowa a wtedy wszystko pięknie słychać. Słuchamy i oglądamy tez ABC czyli stary CoComelon.
  A co ciekawego polecacie Wy dla takich maluszków?
  Zainteresowały mnie tez „powiedzonka angielskie”, np. By by butterfly… gdzie takich ciekawostek szukać?
  Będę wdzięczna za przekazane przykłady.
  Małgosia

  1. Martyna Gąsior

   Dziękuję:) Cieszę się, że mogłam pomóc.
   Prawdopodobnie nie przerobiłaś jeszcze całego kursu.
   W dalszej części masz osobą lekcję: “Polecane piosenki dla dzieci” i jest też lista polecanych kanałów, jak również innych wartościowych źrodeł.
   Taki kanał, na który natrafiłam ostatnio to Vroom-Vroom Kids Songs and Nursery Rhymes – piosenki są wsparte tekstem, co wspomaga wczesną naukę czytania. Oczywiście u dzieci, które już są na tym etapie rozwoju wzroku, że ten tekst bez problemu widzą i które są otoczone słowami w programie wczesnej nauki czytania.
   Na blogu Bilikid i też w jej książce znajdziesz rymowanki: https://bilikid.pl/2017/10/11/angielskie-rymowanki-dla-dzieci-cz-3/
   Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej i owocnej językowej przygody

Dodaj komentarz

Scroll to Top